Hakkımızda - Parlak Metal

Profesyonel ve Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.

Parlak Metal Ankara - 0312 394 27 83

Firmamız

 Parlak Metal Sanayi Hakkımızda;

Firmamız 2005 Yılında kurulmuştur. Genç ve dinamik temeller üzerine inşa olmuş fikirlerimizle büyüdük. Parlak metal sanayi Büyük projelere imza atmaya başlamasıyla sürekli gelişen kadromuz. Bu günkü halini almıştır. Firmamız satış, proje, imalat ve montaj

  şeklinde çalışmaktadır.  Yani bu nihai kullanıcıya anahtar teslim avantajlı projeler sunmanın yanında uygun fiyat avantajını da vermektedir.

Parlak metal baştan sona bütün projelerinde müşteri talepleri doğrultusunda ve doğru çözümlerle uygun fiyat garantisi ile çalışmaktadır. Ayrıca yaptığı işlere ucuz ve kaliteli olması sebebiyle her zaman rağbet görmekteyiz. Kaliteyi ve ucuzluğu aynı projelerinde kullanmasını iyi bilen hızlı özgün tasarımlarıyla öne çıkmaktayız.

Bu sayede müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda projelendirilen ürünler bütçenize uygun olmaktadır. Anahtar teslim projelerle şık ve modern yaşam alanlarına katkıda bulunmaktayız.

Misyon

Parlak metal sanayi olarak firmamız misyon olarak benimsediklerimiz. ilkemizden ilki sanatını tecrübemiz ile harmanlayarak işlerimize yansıtmamızdır. Bu sayede kusursuz ürünleri son kullanıcıya ulaştırıp müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Ayrıca ürün projelendirme, tasarım, ve imalat adımlarını daha iyi takip edip kaliteden ödün vermemekteyiz. Bu şekilde çalışmalarımızın meyvesini toplayarak sektörümüzde öncü firmalar arasında yerimizi aldık.

Sektöre kendi yetiştirdiğimiz ve istihdam sağladığımız bir çok personel oldu. Bu kalifiye elemanlarımızla başardığımız işler ayrı bir övünç kaynağımızdır.

Son olarak sektörde kurumsal firmalarda imal ettiğimiz kusursuz ürünler “Parlak Metal” olarak edindiğimiz misyonların sonucudur

Vizyonumuz

Parlak metal vizyon; Firma olarak dünya çapında bir değer oluşturup sertifikalı ve kalite belgeli olarak diğer ülkelere ihraç sağlamak. Türk kalite ve işçiliğinin değerleriyle bir yer

 edinmektir.

Bu girişimler neticesinde CE ve TSE belgeli ve kalite standartlarına en kısa zamanda edinip kolları sıvamak düşüncelerimiz arasındadır. Ayrıca Türkiye içerisinde bayilik sistemi ile çalışarak üretim standartlarımızı ve kalitemizi yurt çapında Parlak Metal Standardı getirmek önceliğimizdir.

SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI

Parlak Metal Sanayi – 05322380274