#Paslanmaz Korkuluk #Engelli tutamağı #Camlı balkon

#Paslanmaz Korkuluk #Engelli tutamağı #Camlı balkon
Facebook
Pinterest
Print

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

#Paslanmaz Korkuluk #Engelli tutamağı #Camlı balkon imalat ve satışını yaptığımız iş başlıkları. Parlak metal Ankara – Sektörün parlayan yıldızı 2005 Yılında Ankara ‘da kurulmasıyla birlikte Türk sanayisinde önemli aşama kaydetmiştir.

Parlak Metal Paslanmaz Korkuluk Üretir.

Üretimde kullanılan en iyi malzeme kalitesi ve kalitesiyle buluşmak için doğru adresiniz “Parlak metal”
Çünkü firmamız “Parlak metal” Tüm Türkiye çapında bir çok projeye imza atmıştır. Ayrıca bu projeleri zamanında ve anahtar teslimi olarak saygı değer müşterilerinin kullanıma sunmuştur.

Paslanmaz Üretimindeki Kalitemiz

Paslanmaz sektöründe kullanılan çelik içerisinde %2 ile % 5 oranında krom karışımı bulunur. Bu karışım korozyona ve paslanmaya karşı koruma sağlar. Üretiminde Boru, kare ve dikdörtgen olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir.

Paslanmaz profil ve çeşit ürünler yapılacak projeye göre değişkenlik gösterse dahi kalitemizden ödün vermeden üretiriz. Parlak metal Ankara, ürünlerde kullanılan çelik türleri şunlardır. : 303 paslanmaz, 304 paslanmaz, 304L paslanmaz, 316 paslanmaz profillerdir. Üstelik bu kullandığımız profiller et kalınlığı 1 mm (1mm, 2mm, 3mm,4mm, 5mm, 6mm) ile 6mm arasındadır.
303 Paslanmaz Korkuluk Üretimi
303 Paslanmaz korkuluk üretiminde kullandığımız malzeme içerisindeki krom karışım optimum seviyede bulunmaktadır. Bu sebeple ürünün kullanılma yerleri genellikle (indoor) iç mekanlardadır. Ayrıca müşteri talebi doğrultusunda ve projeye göre kullanmaktayız.
304 Paslanmaz Korkuluk Üretimi
Paslanmaz çeşitlerinde ve üretiminde en çok tercih ettiğimiz profillerdir. Çünkü hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda güvenle kullanılan bu malzemedir. Başka bir değişle işlerimizde ağırlık merkezini bu tür paslanmazlar kullanırız.
Sadece balkon korkuluğu ve apartman içlerini değil bayrak direği yapımında da kullanılmaktayız. Üretim ve projeleriniz için 0532 238 02 74 nolu telefondan bilgi alabilir iletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

304L Paslanmaz Korkuluk Üretimi

Parlak Metal yukarıda bahsedildiği gibi 304 paslanmaz profil kullanmaktadır. 304L ise benzeri veya muadili olarak kullanmış olduğumuz profillerdendir. Kaynak yapılması ve direnci daha fazladır. Bu sebeple Fabrika korkuluk, dış bariyer lunaparkların dış kısımlarında kullanılır.
316 Paslanmaz Korkuluk Üretimi
Paslanmaz sektöründe ve Türkiye genelinde deniz kenarında yaptığımız projelerimizin yıldızdır. Çünkü 316 paslanmaz korkuluk üretiminde ve karışımında bulunan krom, çeliğin yanında nikel alaşımı da bulunmaktadır. Bu sayede nemli bölgelerde ve tuzlu suyun ulaşabildiği mekanlarda yüksek direnç göstermektedir. Bu sebeple de sahil bölgelerinde tercih ettiğimiz ürünlerin başındadır.

www.parlakmetal.com adresinden bize ulaşabilirsiniz (yada bilgi için 0532 238 02 74) . Bazı ürünlere örnek vermemiz gerekirse:
• Engelli tutamak
• Paslanmaz korkuluk
Camlı Korkuluk
Markiz sistemleri
Bayrak direği
• Özel tasarımlar (merdiven, su deposu, yaşlı tutamakları)